головнаЗаявкиУмови участі

Умови участі

 

 УМОВИ УЧАСТІ В ФЕСТИВАЛІ "ТАРАС БУЛЬБА" 

Умови участі для конкурсантів.

●  Учасниками конкурсної програми фестивалю можуть бути гурти з усіх регіонів України, які мають у своєму репертуарі україномовні композиції.

●  Вік конкурсантів необмежений.

● Обов'язковою умовою участі у відборі та фестивалі є підписання ЛІЦЕНЗІЙНОЇ УГОДИ з його організаторами.

●  Усім гуртам, які бажають взяти участь у фестивалі, необхідно заповнити анкету-заявку на офіційному сайті фестивалю.

●  В анкеті потрібно завантажити три композиції українською мовою. Перша композиція автоматично потрапляє в перелік пісень для голосування. Також обов'язкова наявність промо-фото (колективне фото, логотип гурту), інформації про гурт (рік створення, умови створення, опис стилю, концепція творчості тощо) у вигляді файлу у форматі .doc або .docx.

●  Обов'язковою умовою є відео (відеокліп, матеріал відзнятий на репетиції, чи на одному з концертів гурту). Файл завантажується на файлообмінник fex.net. Після завантаження посилання з ключем потрібно вставити у відповідне поле в анкеті. Відеофайл має бути формату .avi або .mp4. Тривалість відео не більше 10 хв, а розмір файлу не має перевищувати 500 Mb.

●  Прийом заявок розпочинається з моменту оголошення на офіційному сайті і триватиме до 31 березня 2017 року включно.

● З 1 по 30 квітня триватиме відбір шляхом голосування глядачів на офіційному сайті та інших офіційних ресурсах фестивалю у соцмережах, а також шляхом відбору журі. Умови голосування будуть оголошені перед початком відбору.

●  За підсумками відбору буде визначено колективи, які будуть запрошені до до участі у фестивалі.

●  Кожен колектив, який пройде відбір, повинен підготувати для участі у фестивалі „Тарас Бульба" 30-хвилинну концертну програму (включно з часом виходу на сцену та підключенням). Тексти пісень повинні бути виключно українською мовою. Використання фонограм заборонено! В конкурс допускається тільки виконання «наживо». Порядок виступу гуртів буде узгоджений попередньо, шляхом жеребкування чи будь-яким іншим способом.

● Участь у фестивалі безкоштовна. Доїзд колективів за власний кошт. Команди забезпечуються житлом на термін проведення фестивалю (поселенню підлягають виключно учасники гурту + звукорежисер або менеджер).

● Переможців фестивалю визначає журі та голосування глядачів, які обирають переможця у номінаціях "Гран-Прі" та "Кращий гурт за версією глядачів". Всі інші гурти отримують Дипломи учасників.

● Під час фестивальних заходів може проводитися фотографування, аудіо- та відео- запис виступів колективів-учасників. Погоджуючись з цими умовами, конкурсанти надають право фестивалю використовувати записані аудіо- та відеоматеріали з метою його популяризації. Під час фестивалю всі колективи знаходяться у розпорядженні організаційного комітету та дирекції і беруть участь у всіх його заходах.

● Всі умови участі обов`язкові до виконання. Якщо один з пунктів умов не буде виконано, організатори залишають за собою право відмовити у прийомі заявки.

 

Контактна інформація.

тел. 050 582-49-76

Е-mail:
nickar76@gmail.com
bulbafest@gmail.com

www.tarasbulba-fest.kiev.ua