головнаПресаАкредитація

Акредитація

 

Шановні журналісти!

До висвітлення подій на фестивалі залучаються усі засоби масової інформації - як вітчизняні, так і закордонні.

Для того, щоб отримати можливість висвітлювати події фестивалю безпосередньо з місця проведення необхідно пройти акредитацію.

Відсутність акредитації не забороняє вам перебувати на фестивальних заходах та висвітлювати події, що тут відбуватимуться, за умови придбання квитка. Проте - акредитація може суттєво спростити доступ до тієї чи іншої інформації, що вас може зацікавити.

Наявність акредитації надає:

• безкоштовний доступ на концерти і фестивальні заходи.

• своєчасне отримання інформації про результати конкурсної частини фестивалю.

• запрошення на підсумкову прес-конференцію.

Правила акредитації

Для акредитації потрібно заповнити форму (внизу сторінки).

Акредитацію друкованих видань проходять 2 людини (кореспондент та фотограф) на підставі розміщеного прес-анонсу та афіші заходу. Необхідно надіслати інформацію про публікації (номер, дата виходу прес-анонсу та афіші заходу – відскановані варіанти сторінки);

Інтернет-видання – 2 (кореспондент та фотограф). Потрібно вказати посилання на мінімум 3 анонси фестивалю (прес-служба надає матеріали).

Від телебачення акредитацію проходять не більше 3-х людей від знімальної групи на підставі анонсу(демонстрація проморолика або сюжет у випуску новин чи у тематичній програмі і т д; або інтерв’ю з представником оргкомітету).

Радіостанції – 1 людина. Акредитація здійснюється на підставі анонсу (демонстрація проморолика або сюжет у випуску новин чи у тематичній програмі і т д; чи інтерв’ю з представником оргкомітету). 

Пабліки в соцмережах (повинен мати більше 10  тисяч підписників)- 1 людина.

Вказати посилання на мінімум 20 репостів (або розміщених) новин фестивалю.

Фотографам варто надіслати посилання, де розміщені фото із репортажних зйомок – 1 людина

Відео-операторам надіслати посилання, де можна переглянути репортажні відео.

Акредитовані ЗМІ протягом тижня після заходу обов’язково мають надіслати посилання на опублікований репортаж/фото- відеорепортаж або інформацію (номер, дата виходу, скан-копія) про його вихід у виданні.

Оргкомітет фестивалю залишає за собою право відмовити у наданні акредитації представникам ЗМІ, які у попередні роки не виконали умов акредитації, зокрема не розмістили пост-інформаційні матеріали про фестиваль.

Для акредитації всі матеріали потрібно надіслати до 1 липня на адресу: TaniAr@i.ua.